Telefon: +35521323098

Adresa: Sheshi "Azem Hajdari", Bajram Curri

Menu
Dhoma familjare
Image caption

Dhoma familjare

Dhoma familjare eshte e perbere nga nje kervat dopio dhe 2 krevate tek, me tavoline, dollap, televizor, tualet, dush dhe kondicioner.